4. Karel Loeff

·     Directeur Erfgoedvereniging Bond Heemschut www.heemschut.nl

·     Geboren 17 juli 1969

·     Woon in het huis dat mijn opa heeft gebouwd

·     Ongehuwd, maar al 7 jaar gelukkig met Piet Molenaar

·     Hobby’s kunst, antiek, kermis (organiseert kermis Laren), stedentrips  

·     Mooiste plek? Mijn eigen huis, weiland voor en weiland achter. Waar vind je dat?

·     Stemt  de laatste jaren landelijk D66

 

“We zullen de zelfstandigheid tot het uiterste bevechten. Als we onze zelfstandigheid verliezen dan denk ik dat we onderdeel van een gemeente worden waar over ons wordt beslist in plaats van door ons wordt beslist. Dat anderen iets zeggen over dat hele mooie plekje. Dat projectontwikkleaars meer kans krijgen in ons dorp.  Larens Behoud vindt dat we moeten kunnen bouwen voor iedereen. Niet alleen voor miljonairs. In ons dorp is eigenlijk alles wat een grote stad ook heeft en tegelijkertijd zitten we in die unieke groene omgeving met hele mooie straten met baksteenklinkertjes, met hele mooie huizen. Het is zo’n monumentaal dorp met schitterende architectuur. Ik ga mij er persoonlijk voor inzetten dat we een goed woningbouw- en monumentenbeleid zullen voeren. Dat onze monumenten goed beschermd zijn. Laren blijft groen en monumentaal, daar mag men mij op afrekenen. Ik ben natuurlijk enorm trots op als oud-voorzitter op onze Historische Kring, op het Singermuseum en een Museum Hofland. Wat ik mis? Wat ik mis, is echt hoogwaardig groenonderhoud. Dat hadden we wel, maar sommige plekken beginnen toch aardig sleets te worden. Ik denk dat we wel weer wat fleuriger bermen en perken mogen hebben. Laren? Een  bonte mengeling van mensen, velen met een bijzondere passie en met bijzondere betrokkenheid bij het dorp. Een dorpse gemeenschap met unieke kwaliteiten. En alles dichtbij.”

 

Top 10 standpunten VerkiezingsprogrammaGa terug

Publicatie datum: 19-2-2018

[Laren in beeld]

[Column]

Larens Behoud: Handen af van de Gooise hei

14 sept.- Larens Behoud heeft met afschuw kennis genomen van de in Hilversum gepresenteerde toekomstvisie waar de gemeente Hilversum aan heeft meegewerkt. Een weg over de hei van de A1 bij Bussum naar het Mediapark in Hilversum , al of niet met kabelba  Lees verder

[Kijk op Laren]

Bedankspeech Sean Bogaers aan vrijwilligers

Larens Behoud-gemeenteraadslid en jongerenwerker  Sean William Bogaers (29)hield  vrijdagavond 7 september 2018 in het Larense Brinkhuis  op jaarlijkse vrijwilligersavond een monumentale blikopener./speechvrijwilligersavond 2018ode aan de vrijwilligerswerk (de Warrekam)   goedenavond dame  Lees verder

[Het weer in Laren]

20,5°Cdo
20,5°Cvr
19°Cza
15,5°Czo

[Opinie]

Gooi en Eemlander: Moeder Jaeger verdient Gooise dank

17 sept.- Denken plannenmakers er nu wel of niet aan om asfaltmachines de Westerheide op te sturen om het Mediapark beter bereikbaar te maken voor auto’s? Sinds maandag beroert die vraag de Gooise gemoederen. De Hilversumse wethouder Wimar Jaeger ( zie foto)  verantwoordelijk voor media, en economie,  Lees verder

[Nieuws uitzendingen]

  • Bekijk video beelden van de NOS op nos.nl
  • Bekijk video beelden op RTV NH
  • Bekijk video beelden op de website van Radio 6 FM TV

[Schetsen van Laren]

Bol an (33)

19 sept.-  Toen ik in het najaar van 2001 werd gevraagd de politieke arena van Laren te betreden, vroeg ik mij af of ik het wel kon. Een afweging die altijd mijn drijfveer is geweest.  Ik begon na te denken hoe ik de Laa  Lees verder

[Volg Larens Behoud op]